سلام مهمان گرامی ، این پیغام را مشاهده نموده اید بدلیل اینکه شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.اگر قبلا ثبت نام کرده اید،لطفا اینجا وارد شوید.

انجمن متخصصین جهانی الکترونیک پردازان امیر  (طراحی،فروش،عیب یابی،تعمیر)
ورود به حساب فراموشی رمزعبور


انجمن متخصصین جهانی الکترونیک پردازان امیر (طراحی،فروش،عیب یابی،تعمیر) - به تمام قوانین مربوط به انجمن پایبند باشید لذا هرگونه تخطی از آن منجر به حذف و لغو اشتراک شما در این انجمن خواهد شد.
قوانین عمومی انجمن :

1- همکار گرامی برای بازدید از مجموعه های تخصصی و فنی باید حتما با مرکز تماس برقرار نمایید در غیر اینصورت میتوانید از طریق گزینه تماس با ما با شما در اسرع وقت ارتباط برقرار نماییم , و یا سامانه پیامکی این مرکز و یا تلفن پاسخگوی 01334220.. در ضمن از رمز و یوزر ارسالی خود بدقت نگهداری نمایید چون در غیر اینصورت عملیات انجامی به نام شما ثبت و قابل پیگیری خواهد بود
2- توجه به پیام های مدیر انجمن الزامی است.
3- خواندن اطلاعیه ها و اخبار مهم مرتبط با انجمن و شرکت الزامی است.
4- از ایجاد موضوعی که قبلا در انجمن عنوان شده است و پاسخ دریافت شده ، جداً خودداری کنید. ترجیحا ابتدا در انجمن جستجو فرمایید

5- احترام به سایر کاربران انجمن الزامی است و در صورت بی احترامی از سوی شخصی ، عضویت آن فرد لغو خواهد شد.
6- مطرح کردن هرگونه موضوعات بی ربط و نامناسب ، منجر به لغو عضویت فرد خواهد شد.
7- مشخصات کامل مربوط به خود ( از قبیل در مورد شما و Email و متخصص در زمینه و موقعیت ) را به طور کامل و صحیح وارد نمایید و گذر واژه خود را به هیچ وجه به فرد دیگری برای ورود ندهید ، در این صورت شدیداً از سوی مدیر انجمن برخورد خواهد شد.
8- مدیر انجمن پذیرای هرگونه انتقاد و پیشنهاد از سوی شما کاربر عضو برای بهتر و مناسب کردن انجمن هست ، لذا با ارسال پیام خصوصی به مدیر انجمن نظرات خود را منتقل نمایید.
9- این انجمن صرفاً محیطی برای مطرح کردن سوالات نیست ، کاربران عضو می بایست علاوه بر مطرح کردن سوالات خود ، به سوالات سایر اعضا هم پاسخ دهند و در این صورت هست که فعالیت آنها در انجمن مفید محسوب می شود.

10- مدیریت در انتها به عضوی که فعالیت مفید داشته است ، پاداش مادی اهدا خواهد کرد. پس از گذشت یک سال از میان افراد فعال هر ماه یک فرد انتخاب می شود که برای آن فرد هدیه نفیسی در نظر گرفته خواهد شد.
11- قبل از مطرح کردن آموزشی برای سایرین ، از صحت آن آموزش اطمینان حاصل نمایید.
12- از مطرح کردن هرگونه موضوعات سیاسی ، غیراخلاقی و نامربوط به محیط انجمن جداً خودداری فرمایید.
13- این انجمن فقط مربوط به دستگاه ها و محصولات صوتی و تصویری و خانگی و مخابراتی قانونی که با مجوز رسمی وارد کشور شده اند و جزو کالای قاچاق و غیر قانونی نباشند تهیه شده لذا با فرد مخاطی برخورد قانونی می شود .
14-به دلیل اینکه این انجمن محیطی برای تبادل اطلاعات فنی است و یک محیط تجاری نیست ، خرید و فروش هرگونه قطعه الکترونیکی ، دستگاه ، لوازم جانبی دستگاه چه در داخل انجمن و در خارج از محیط انجمن ، اگر صورت گیرد ، این انجمن و شرکت هیچ گونه تعهد و مسولیتی در این خصوص ندارد و تمام مسئولیت آن به عهده خود شخص فروشنده و خریدار می باشد.

15- فقط اطلاعیه های منتشر شده از سوی این مرکز مورد تایید الکترونیک پردازان امیر می باشد و همکاران بایستی آن را مطالعه و مورد استفاده قرار دهند. اطلاعیه های شرکت در همین قسمت و بخش اطلاعیه ها قرار می گیرد و توسط مسئول مربوطه سرکار خانم مرادمند ارسال می گردد .
16 - باید در عنوان پست ارسالی خود حتماً این موارد را رعایت فرمایید : سوالی یا آموزشی بودن پست ارسالی ، مدل دستگاه ، ایراد به طور مثال : آموزش : su-1222 ، SUNIYA روش برنامه زدن سوال : S80 ، DVD ، PANASONIC ،کار نمی کند در ضمن نوع پست را حتما انتخاب نمایید و همچنین برچسپ ها را هم بر طبق نوع مطلب خود انتخاب کنید
17- از ارسال هرگونه برنامه اصلی (Firmware) یا نقشه ی کامل (Service Manual)دستگاه ها بدون تست قبلی و VRIFYخودداری فرمایید ، در صورت مشاهده چنین پست هایی مدیر انجمن پست مورد نظر را حذف خواهد کرد.
18-جدید: از ارسال پست های تشکر و قدردانی یا تاییدیه خواندن پست یا اطلاعیه های شرکت خودداری فرمایید و به جای آن از دکمه ی Thank you استفاده فرمایید. (پست های تشکر و قدردانی توسط مدیر انجمن پاک خواهند شد)

19-جدید : بسیار مهم : انتشار هر گونه برنامه ، فایل فلش و نقشه مربوط به تمامی دستگاه های برند های تخصصی و پرچم دار از سوی همکاران در محیط اینترنت و کلیه سایت های نظیر انجمن های تخصصی حوزه ی موبایل ، تبلت ، الکترونیک و غیره، کاملاً غیرقانونی می باشد و فرد منتشر کننده این فایل ها متخطی بوده است و مطابق با قانون با وی برخورد خواهد شد. در این خصوص این مرکز هیچ گونه تذکری را به همکاران اعلام نخواهد کرد و این مرکز فرد را از امکاناتی که به توسط اشتراک به همکار اختصاص داده می شود ، نظیر انجمن تخصصی ویژه ، پنل فروش ویژه 50 درصد تخفیف محروم خواهد کرد و در نهایت اشتراک ویژه و VIPوی از سویاین مرکز لغو خواهد شد.
20- ممکن است موارد دیگری به قوانین انجمن اضافه گردد لذا گهگاهی قوانین را مجدد مطالعه کنید.